KONST / Litografier / Offsetlitografi 8077208
nr 807 7208
Offsetlitografi
Helmut Newton, Jane Kirby-Arenne Kleber, Paris -77, signerad, 36x23
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 11 februari 2013
kl 18:23:29
3.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
3.200 kr